Tekirdağ Alarko Servisi

Tekirdağ Alarko servisi Teknik Servis olarak servis belgemiz le tüm Tekirdağ bölgesine hizmet sunmaktayız. Alanında uzman ve gelişen teknolojileri sürekli takip eden profesyonel kadromuzla birlikte Alarko markası taşıyan ürünlerde servis hizmeti sunmaktayız.

Kombi, klima, hidrofor, brülör, kazan gibi Alarko markası taşıyan tüm ürünlerde servis hizmetiyle birlikte değişen tüm parçalar orjinal Alarko parçalarıdır. Tüm servis hizmetlerimizde servis işlemleri ise firmamız garantisi altındadır.

Tekirdağ merkez ve mahallelerinde montaj, demontaj, onarım ve bakım gibi Tekirdağ Alarko servisi hizmetini hemen bizi arayak edinebilirsiniz. En hızlı şekilde servis problemlerinizi gidermek için hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tekirdağ Alarko Servisi Uzman Ekiplerimizin Kombi Ve Klimanızdaki Problemi Hızlı Bir Şekilde Tespit Edip Arızasını Gidermesi Konusunda Servis Talebinde Bulunmak İçin Hemen 0282 653 51 52 Numaralı Çağrı Merkezimizi Arayınız.

Tekirdağ bölgesinde Alarko servisi hizmeti almak için 0282 653 51 52 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya online servis talep formunu doldurabilirsiniz.

Top